AMF Slot zonder kast PC72 DM60 VP53 - 142U60ZW
- Voorraad: 2 - 3 werkdagen
- MODEL: 14565
- JAN: 14565
- LOCATIE: A-7-5
AMF Sloten voor draaipoorten
Verzinkt slot, zowel rechts en links toepasbaar door omkeerbare dagschoot.
Specificaties
- Voorplaat: 166 x 53 mm
- PC: 72 mm
- Doornmaat: 60 mm
- 2-toerig
- krukstiftgat: 8mm
- Dagschoot uitstekend: 3 mm
- Geschikt voor europrofielcilinders
wordt geleverd zonder kruk en zonder cilinder
Specificaties
- Voorplaat: 166 x 53 mm
- PC: 72 mm
- Doornmaat: 60 mm
- 2-toerig
- krukstiftgat: 8mm
- Dagschoot uitstekend: 3 mm